Dlaczego warto u nas pracować

1

JESTEŚMY STABILNI

Bogate doświadczenie naszego teamu w branży IT sprawiło, iż nasze grono Klientów stale się poszerza, powierzając nam coraz to więcej zaawansowanych projektów i zleceń.

2

JESTEŚMY INNOWACYJNI

Tworzymy serwisy www i aplikacje przy użyciu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologii.

3

MYŚLIMY NIESZABLONOWO

Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania były jedyne w swoim rodzaju i atrakcyjne dla potencjalnych Klientów.

4

JESTEŚMY ELASTYCZNI

Wiemy jak ważny jest komfort Pracownika, dlatego proponujemy elastyczne warunki pracy i płacy.

5

DOBRZE ROKUJEMY NA PRZYSZŁOŚĆ

Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój zespół projektowy. Zadowolenie z jakości naszych usług przekłada się na stale i bardzo dynamicznie rosnącą ilością zleceń.

6

POTRAFIMY DOCENIĆ

Wysiłek włożony w pracę i chęć rozwoju przekłada się zarówno na awans zawodowy, jak i liczne sukcesy firmy.

7

NIEUSTANNIE SZKOLIMY

Licząc na nawiązanie owocnej współpracy z potencjalnymi Pracownikami, stale inwestujemy w ich rozwój. Szkolenia tematyczne, branżowe, udział w targach i pomoc we wdrożeniu do pracy to tylko niektóre z proponowanych przez nas rozwiązań.

8

OFERUJEMY PRACĘ "OD ZARAZ"

Ilość zleceń sprawia, iż nie mamy czasu na wieloetapowe procesy rekrutacyjne. Posiedliśmy niewątpliwie bardzo przydatną umiejętność przyciągania talentów w stosunkowo krótkim okresie czasu. Nie wywieszamy ogłoszeń tylko po to, aby zapełnić swoją bazę danych. Jeśli kogoś szukamy, szukamy „na już”.

9

PRACUJEMY W KAMERALNEJ ATMOSFERZE

Nasz styl pracy ukierunkowany jest na indywidualne podejście do każdego pracownika. Pracujemy w niewielkich zespołach projektowych, po to aby zapewnić optymalny komfort pracy dający jednocześnie poczucie prywatności.

10

PRACUJEMY DLA NAJWIĘKSZYCH GRACZY NA RYNKU

Naszą stabilność i rozwój opieramy na współpracy z dużymi zagranicznymi kontrahentami, które na rynku europejskim budują swoje zaplecze związane z branżą IT.