2D Artist (Digital Painter)

Miejsce pracy: OPOLE (możliwość współpracy zdalnej)

Opis stanowiska

Dynamiczny rozwój firmy Ineva Services Limited S.K.A., generuje potrzebę poszerzenia naszego zespołu projektowego o kreatywną i utalentowaną osobę, która zasili nasze szeregi na stanowisku: Digital Painter. Wspomniana osoba będzie odpowiedzialna za projektowanie grafik 2D do gier, w tym grafik koncepcyjnych, grafik postaci, teł oraz innych elementów gry.

Wymagania

  • Solidny warsztat plastyczny
  • Znajomość fundamentów tradycyjnej sztuki, takich jak rysunek figur, projektowanie przemysłowe i malowanie krajobrazów
  • Odnajdywanie się w architekturze, enviro, organice i tworzeniu postaci
  • Doświadczenie w pracy w wielu różnych stylach, ale również umiejętność pracowania w ustalonym gatunku
  • Doskonałe umiejętności ilustracyjne i opowiadanie z perspektywy, koloru, oświetlenia, nastroju i kompozycji
  • Szeroki horyzont wyobraźni oraz umiejętność nadawania projektowi unikalnego stylu
  • Bardzo dobra znajomości Adobe Photoshop lub corel painter
  • Mile widziana znajomość innych programów Adobe
  • Umiejętność przygotowania plików dla animatorów
  • Doświadczenie przy produkcji gier (min. 1 ukończony projekt gry)
  • Własne portfolio (digital painting, nie www czy ulotki)
  • Bardzo silne zaangażowanie w projekt
  • Zdolność kreatywnego myślenia oraz umiejętność znalezienia unikalnych rozwiązań problemów wizualnych
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • Pasja do gier

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, w komfortowym biurze w pobliżu centrum miasta (blisko dworca pks i pkp)
  • Możliwość pracy zdalnej (tylko przy bardzo dobrym portfolio)
  • W razie potrzeby możliwość dogadania częściowej pracy zdalnej lub pomoc w relokacji do Opola
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konkurencyjna propozycja wynagrodzenia
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Przyjazny zespół i ciepła (niekorporacyjna) atmosfera
  • Współpracę z doświadczonym zespołem grafików i programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy
  • Dostęp do nowych technologii, sprzętu oraz firmowej biblioteki obfitującej w ciekawe pozycje.

Aplikacje w postaci CV, portfolio oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie portfolio (link/pdf) zawierającego przynajmniej 5 ilustracji wykonanych w programach Adobe Photoshop, Adobe Illustrator lub podobnych.

Projekty logotypów, stron internetowych, wizualizacje 3D oraz prace wykonane innymi technikami (rysunek, malarstwo, fotografia, itp.) nie będą brane pod uwagę.

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.