3D Artist

Miejsce pracy: Opole/zdalnie

Opis stanowiska

Dynamiczny rozwój firmy Ineva Services Limited S.K.A., generuje potrzebę poszerzenia naszego zespołu projektowego o kreatywną i utalentowaną osobę, która zasili nasze szeregi na stanowisku: 3D Artist. Głównym celem pracy na tym stanowisku będzie: projektowanie modelowanie i teksturowanie grafik 3D do gier, w tym grafik koncepcyjnych, grafik postaci, teł oraz innych elementów gry.

Wymagania

  • Umiejętność modelowania obiektów high-poly/low-poly
  • Umiejętność tworzenia i rozkładania UV map
  • Umiejętność teksturowania i tworzenia materiałów
  • Umiejętność modelowania pod kątem późniejszej animacji i przygotowania plików
  • Umiejętność rigowania i animowania będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pełnego procesu tworzenia modeli do gier
  • Umiejętność kreacji postaci oraz środowiska gry na podstawie opisowej dokumentacji projektowej
  • Szeroki horyzont wyobraźni oraz umiejętność nadawania projektowi unikalnego stylu
  • Zdolność tworzenia ciekawych i autentycznych tekstur
  • Doświadczenie w pracy w wielu różnych stylach, ale również umiejętność pracowania w ustalonym gatunku
  • Własne portfolio (modele/animacje 3D)
  • Doświadczenie przy produkcji gier (min. 1 ukończony projekt gry)
  • Biegła znajomość któregoś z popularnych programów do tworzenia grafiki 3D: 3DSMax, Maya, Blender, Daz 3D, itp.
  • Bardoz silne zaangażowanie w projekt
  • Zdolność kreatywnego myślenia oraz umiejętność znalezienia unikalnych rozwiązań problemów wizualnych
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim
  • Pasja do gier

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, w komfortowym biurze w pobliżu centrum miasta (blisko dworca pks i pkp)
  • Możliwość pracy zdalnej (tylko przy bardzo dobrym portfolio)
  • W razie potrzeby możliwość dogadania częściowej pracy zdalnej lub pomoc w relokacji do Opola
  • Elastyczne godziny pracy
  • Konkurencyjna propozycja wynagrodzenia
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Przyjazny zespół i ciepła (niekorporacyjna) atmosfera
  • Współpracę z doświadczonym zespołem grafików i programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy
  • Dostęp do nowych technologii, sprzętu oraz firmowej biblioteki obfitującej w ciekawe pozycje.

Aplikacje w postaci CV, portfolio oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie portfolio (link/pdf) zawierającego przynajmniej 5 grafik 3D wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych.

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.