Animator 3D - tworzenie animacji 3D do gier

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

  • Tworzenie animacji 3D do gier na podstawie przekazanych materiałów graficznych
  • Tworzenie animowanych filmów reklamowych

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu animacji 3D poparte portfolio
  • Biegła znajomość programów do tworzenia grafiki 3D: 3DSMax, Maya3D, Blender, Daz 3D, itp.
  • Portfolio zawierające przynajmniej 5 animacji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych
  • Umiejętność kreacji animacji postaci oraz środowiska gry na podstawie opisowej dokumentacji projektowej
  • Umiejętność tworzenia w różnych stylach graficznych oraz znajomość aktualnych trendów w tworzeniu animacji 2D/3D
  • Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem grafików umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracyki
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności

Aplikacje w postaci:

  1. CV
  2. listu motywacyjnego
  3. portfolio zawierającego linki do przynajmniej 5 animacji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych
  4. wymagań finansowych

prosimy przesłać na adres .

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie portfolio zawierającego linki do przynajmniej 5 animacji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych.

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.