Content writer - redaktor stron www

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

  • Redagowanie tekstów na stronach internetowych
  • Redakcja wpisów na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter etc. oraz marketing wirusowy
  • Śledzenie działań konkurencji
  • Uczestniczenie w projektach internetowych
  • Dbanie o najlepszą jakość serwisów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub licencjat
  • Umiejętność pisania tekstów zrozumiałych dla odbiorców
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Lekkie pióro, kreatywność, otwarty umysł
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, otwartość, przedsiębiorczość, umiejętność pracy w stresie, wytrwałość w dążeniu do celu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana znajomość HTML, Wordpress, Joomla, Magento

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem, umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).