Front-end Developer

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwijanie stron produktowych oraz aplikacji internetowych zgodnie z odwzorowaniem projektu graficznego
  • Dbałość o jakość aplikacji
  • Współpraca z zespołem
  • Dokumentowanie kodu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technologii internetowych: JavaScript(jQuery), HTML5, CSS3
  • Znajomość Adobe Photoshop w zakresie cięcia grafik
  • Doświadczenie w pracach nad projektami internetowymi
  • Otwartość i kreatywność
  • Dbanie o detale i skalowalność aplikacji
  • Chęć rozwoju osobistego oraz podnoszenia swoich umiejętności zawodowych
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w dużym zespole projektowym

Mile widzane

  • Znajomość standardów W3C
  • Znajomość Boostrap
  • Znajomość technologii AJAX, JSON oraz REST
  • Umiejętność prazy z systemem kontroli wersji Git
  • Znajomość systemów szablonów TWIG

Profil osobowy wymagany na to stanowisko

  • Samodzielność w zakresie przydzielonych zadań
  • Umiejętność pracy w dużym zespole projektowym
  • Umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy;
  • Sumienność i terminowość
  • Zaangażowanie w powierzone projekty i zadania

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowe doświadczenia przy prazy nad budowaniem aplikacji i portali internetowych
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy

Aplikacje w postaci CV oraz listu motywacyjnego, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.