Front-end Developer (REACT)

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Front-end Developer (REACT) będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i rozwijanie stron produktowych i aplikacji internetowych zgodnie z odwzorowaniem projektu graficznego.

Wymagania

  • Bardoz dobrej znajomości HTML5, CSS3, JavaScript
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka React
  • Znajomości jednego z popularnych frameworków JS np. AngularJS lub innego
  • Dobrej znajomości zasad RWD (Responsive Web Design)
  • Dobrej znajomości REST, Ajax, Sass
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomości Webpack
  • Umiejętności cięcia grafiki PSD
  • Znajomości programu Adobe Photoshop w zakresie cięcia grafiki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w dużym zespole projektowym
  • Zaangażowania i samodzielności w zakresie przydzielonych zadań.

Mile widzane

  • Znajomość standardów W3C
  • Znajomość programowania obiektowego w PHP5
  • Znajomość frameworka Bootstrap
  • Znajomość systemów szablonów TWIG lub Smarty
  • Znajomość systemu ticketowego Redmine.

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość korzystania z firmowej biblioteki
  • Nowe doświadczenia przy pracy nad budowaniem aplikacji i portali internetowych
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).