Front-end Developer (REACT)

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Front-end Developer (REACT) będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za tworzenie i rozwijanie stron produktowych i aplikacji internetowych zgodnie z odwzorowaniem projektu graficznego.

Wymagania

  • Bardoz dobrej znajomości HTML5, CSS3, JavaScript
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka React
  • Znajomości jednego z popularnych frameworków JS np. AngularJS lub innego
  • Dobrej znajomości zasad RWD (Responsive Web Design)
  • Dobrej znajomości REST, Ajax, Sass
  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomości Webpack
  • Umiejętności cięcia grafiki PSD
  • Znajomości programu Adobe Photoshop w zakresie cięcia grafiki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w dużym zespole projektowym
  • Zaangażowania i samodzielności w zakresie przydzielonych zadań.

Mile widzane

  • Znajomość standardów W3C
  • Znajomość programowania obiektowego w PHP5
  • Znajomość frameworka Bootstrap
  • Znajomość systemów szablonów TWIG lub Smarty
  • Znajomość systemu ticketowego Redmine.

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość korzystania z firmowej biblioteki
  • Nowe doświadczenia przy pracy nad budowaniem aplikacji i portali internetowych
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.