Grafik 3D - tworzenie grafik 3D do gier

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

Projektowanie grafik 3D do gier, w tym grafik kocepcyjnych, grafik postaci, teł oraz innych elementów gry.

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu ilustracji 3D poparte portfolio
  • Biegła znajomość programów do tworzenia grafiki 3D: 3DSMax, Maya3D, Blender, Daz 3D, itp.
  • Portfolio zawierające przynajmniej 5 ilustracji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych
  • Umiejętność posługiwania się tabletem graficznym
  • Umiejętność kreacji postaci oraz środowiska gry na podstawie opisowej dokumentacji projektowej
  • Umiejętność tworzenia w różnych stylach graficznych oraz znajomość aktualnych trendów w tworzeniu grafik 3D
  • Umiejętność tworzenia animacji 3D będzie dodatkowym atutem
  • Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem grafików umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje w postaci:

  1. CV
  2. List motywacyjny
  3. Portfolio w formacie PDF zawierającego przynajmniej 5 ilustracji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych
  4. Wymagania fiansowe

Prosimy przesłać na adres

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie portfolio w formacie PDF zawierającego przynajmniej 5 ilustracji wykonanych w programach 3DSMax, Blender, Daz 3D lub podobnych. Projekty logotypów, stron internetowych, wizualizacje 3D oraz prace wykonane innymi technikami (rysunek, malarstwo, fotografia, itp.) nie będą brane pod uwagę.

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.