Programista C++ na platformy Linux oraz Windows

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Programista C++ będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za rozwój, projektowanie, implementację i testowanie różnego rodzaju aplikacji działających w środowiskach Linux oraz Windows.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość C++ (stl, boost, itp.), poparta przykładami wykonanych prac/projektów
  • Doświadczenie w programowaniu zarówno dla systemów Linux (przede wszystkim) jak i systemów Windows
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji
  • Znajomość języka angielskiego pozwalajaca na czytanie dokumentacji technicznej

Mile widzane

  • Doświadczenie w pracy ze średnimi lub dużymi projektami programistycznymi
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji graficznych, multimedialnych oraz gier
  • Umiejętność programowania skryptów powłoki bash, itp. oraz znajomość popularnych języków skryptowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Różne formy pracy/współpracy
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.