Specjalista ds. obsługi klienta i marketingu

Opole

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i ich bieżąca obsługa
  • Współtworzenie i realizacja strategii działań sprzedażowych, promocyjnych i marketingowych firmy
  • Przygotowywanie we współpracy z klientami kampanii marketingowych mających na celu zwiększanie sprzedaży
  • Sporządzanie analiz skuteczności i optymalizacji kampanii marketingowych
  • Rozliczanie kampanii sprzedażowych i marketingowych
  • Obsługa mediów społecznościowych
  • Współtworzenie materiałów graficznych (ulotki, banery, katalogi itd.)
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
  • Udział w targach branżowych

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office, programów graficznych, nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Duży poziom samodyscypliny
  • Dużym atutem będzie znajomość innych języków obcych

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych, np. na targi branżowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.