Specjalista ds. promocji i marketingu

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu kampanii reklamowych i promocyjnych
  • Reklama poprzez portale społecznościowe: Facebook, Twitter, etc. oraz marketing wirusowy
  • Redagowanie i umieszczanie tekstów na stronach internetowych
  • Uczestniczenie w projektach internetowych
  • Rozwijanie działań email marketingowych

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze e-marketingu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dodatkowych języków będzie atutem (w szczególności języka niemieckiego)
  • Znajomość narzędzi marketingu internetowego
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, przedsiębiorczość, kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Praktyczna znajomość narzędzi Adwords, Analytics
  • Mile widziana znajomość HTML, Wordpress, Joomla, Magento

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem, umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje w postaci CV oraz listu motywacyjnego, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.