Specjalista ds. SEO/SEM w dziale marketingu

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

  • Udział w budowaniu stron WWW
  • Opracowywanie i realizowanie strategii budowania linków
  • Optymalizacja stron internetowych klientów firmy zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google
  • Regularne sprawdzanie, analiza i raportowanie pozycji serwisów w wyszukiwarkach
  • Szczegółowa analiza serwisów pod kątem pozycjonowania
  • Działania na rzecz poprawy pozycjonowania - przygotowywanie i koordynowanie prac, reagowanie na błędy pozycjonowania
  • Projektowanie, budowanie i rozwijanie zaplecza SEO, realizowanie strategii budowania linków
  • Planowanie i realizacja kampanii internetowych (m.in. Google AdWords)
  • Opiniowanie zmian w serwisach
  • Zarządzanie statystykami Google Analitycs
  • Wsparcie zespołu marketingu w innych działaniach online

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie pozycjonowania stron internetowych poparte sukcesami
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS, PHP, MySQL
  • Znajomość popularnych systemów CMS takich jak Wordpress, Joomla, Drupal etc.
  • Znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych
  • Znajomość narzędzi: Google Analitycs, AdWords, Google Insights for Search, Google Optimizer, Google Trends
  • Specjalistyczna wiedza w zakresie SEO, znajomość najnowszych trendów rynku e-commerce
  • Umiejętności analityczne przydatnych przy analizie danych statystycznych
  • Znajomość zasad marketingu i reklamy
  • Sumienność i inicjatywa konieczna do ciągłego generowania zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doskonała organizacja pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Duży poziom samodyscypliny

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę, o dzieło, o współpracy (DG), zależnie od ustaleń z kandydatem
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, z elastycznymi godzinami pracy
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach o tematyce SEO
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych rozwiązań
  • Udział w tworzeniu i utrzymywaniu nowatorskich narzędzi
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.