Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Kontrola jakości i sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów oprogramowania
  • Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania
  • Analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów
  • Weryfikowanie działania nowych funkcjonalności
  • Wprowadzanie zmian w konfiguracji oprogramowania
  • Planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków i scenariuszy testowych oraz ich weryfikacja
  • Przygotowywanie planów testów
  • Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane informatyczne (także studenci ostatnich lat studiów)
  • Wiedza na temat metodyki testowania oprogramowania
  • Znajomość specyfiki baz danych
  • Znajomość języków SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nietypowych problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widzane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwijania umiejętności w wybranym obszarze zainteresowań
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość korzystania z firmowej biblioteki
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności.

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).