Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu)

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie testów oprogramowania
  • Kontrola jakości i sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów oprogramowania
  • Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania
  • Analiza i szczegółowe raportowanie problemów zidentyfikowanych podczas testów
  • Weryfikowanie działania nowych funkcjonalności
  • Wprowadzanie zmian w konfiguracji oprogramowania
  • Planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków i scenariuszy testowych oraz ich weryfikacja
  • Przygotowywanie planów testów
  • Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane informatyczne (także studenci ostatnich lat studiów)
  • Wiedza na temat metodyki testowania oprogramowania
  • Znajomość specyfiki baz danych
  • Znajomość języków SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nietypowych problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widzane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwijania umiejętności w wybranym obszarze zainteresowań
  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz różne formy współpracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość korzystania z firmowej biblioteki
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności.

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.