Web designer - grafik

Miejsce pracy: Opole / zdalnie

Opis stanowiska

  • Opracowanie graficzne interfejsów i formularzy na potrzeby realizowanych projektów
  • Przygotowywanie layoutów stron www i ich elementów
  • Przygotowywanie layoutów aplikacji i ich elementów na urządzenia mobilne (smartphony, tablety)
  • Tworzenie projektów graficznych stron internetowych
  • Aktualizacja graficzna istniejących serwisów
  • Tworzenie elementów graficznych na strony internetowe
  • Tworzenie elementów graficznych na potrzeby reklamowe

Wymagania

  • Umiejętności projektowania graficznego interfejsów użytkownika aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych (Android, iOS)
  • Znajomość systemów webowych w oparciu o Joomla (lub jakikolwiek CMS)
  • Biegła znajomość programów graficznych np.: pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator) i innych
  • Kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych

Oferujemy

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje (format pdf) w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres .

Do rozpatrzenia kandydatury warunkiem bezwzględnie koniecznym jest przesłanie przynajmniej kilku dobrej jakości prac (w formie portfolio lub dołączenia plików jpg).

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Ineva Services Limited S.K.A. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.